צור קשר
...Loading...

השפה של איזבל - מפגשים טיפוליים וכלים להתמודדות לחולה בסרטן ולמשפחתו - מאת איזבל מיקל

"תמיד אמרתי שבגיל 50 אעשה טיול סביב העולם. בגיל 46  התחלתי במסע פנימי לתוך עצמי. צחוק הגורל הוא שהיה סוג של תעתוע במסע הזה. מאחר שגובהי 60 1 מטר ומשקלי 53 קילוגרם כך שבמידותיי הפיזיות אני אמנם קטנה, אבל המרחב הפנימי בתוכי התגלה כמסלול ארוך ומפותל. 

היה עליי לצאת למסע הזה כדי שאלמד לאהוב את עצמי ללא תנאי. 
במהלך המסע הזה הבנתי  שיכולתי  לבחור בחיים רק כאשר פגשתי מולי  ובתוכי את המוות  בתאריך ה-26 ביוני בשנת, 2005 גיליתי גוש גדול בשד השמאלי.  

מאותו יום למשך תקופה של כשנה הרגשתי שאיבדתי שליטה על חיי — ניתוחים, טיפולים, הקרנות. לתפישתי  אז, הייתי אחראית רק לשרוד ולהיראות לעולם כמה שפחות חולה. במשך  שנה  השתדלתי  לא  להשתגע  ולהתנהג כמה שניתן,  באופן  נורמלי ושידרתי  לעולם עסקים כרגיל: טיפלתי בילדיי ובבן זוגי, המשכתי לעבוד קשה בחנות שלי, דאגתי ללקוחותיי  ועזרתי  לחברותיי.

עשיתי כל מה שצריך ולרגע  לא עצרתי לבדוק עם  עצמי מהאני באמת צריכה.  כשהתפרצה  בי  מחלת הסרטן  הרגשתי  שהיקום  מציב מולי תמרור, כמו שלט גדול שעליו מצויר לב אדום וגדול..."

השפה של איזבל - מפגשים טיפוליים וכלים להתמודדות לחולה בסרטן ולמשפחתו - מאת איזבל מיקל

המהדורה אזלה

מאמרים נוספים

במרוצת החיים - ד"ר גיי וקתלין הנדריקס
גישה חדשה לפסיכותרפיה בשילוב הפעלת הגוף.
אנטומיה של טיפול - ד"ר אסף רולף בן-שחר
הספר "אנטומיה של טיפול" בוחן את ההיסטוריה של הפסיכותרפיה הגופנית, מציע המשגות והבנות תיאורטיות וקליניות ועשיר בדוגמאות טיפוליות ובתרגולים – כל אלו נועדו לקרב את הקורא להבנה עמוקה יותר של מקום הגוף בטיפול ומאפשרים לקורא חוויית קריאה דינאמית, סקרנית ומעוררת.