צור קשר
...Loading...

איך לכתוב כרטיס מטפל

כרטיס מטפל הוא למעשה כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו בו מוצגים הפרטים החשובים ביותר עלינו שעוזרים למתעניין בהחלטתו לפנות: הניסיון המקצועי שלנו, "האני מאמין", הגישה והטכניקות המרכזיות בהן אנו משתמשים והכי חשוב דרכי התקשרות איתנו.

הכרטיס מאפשר לפרטים שלנו להיות מוצגים כאשר מתעניין מחפש את שמנו בגוגל ומהווה פתרון מושלם למי שאינו רוצה להשקיע בבניית אתר, בתחזוק ובקידום שלו.

מאיפה מתחילים? איך לכתוב כרטיס מטפל?

למבנה הצגה יש חשיבות רבה, כאשר המבנה ברור מכיל בתוכו פתיח, אמצע וסוף ומציג בתוכו את כל מה שרלוונטי אך עם זאת מדויק ותמציתי הסיכוי שהקורא יקרא עד הסוף גדול יותר.

להלן כמה נתונים שחשוב שיהיו בכל כרטיס על פי סדר ההצגה שאנו ממליצים עליו:

מה - מה התחום שלי, התמחות (אם אין עדיין אפשר לכתוב תחומי התמחות שמעניין אותי לפגוש בקליניקה), מה אני מביאה איתי, האני מאמין שלי…

מי - מי אני, קצת עליי, נתונים רלוונטים בדרך שהביאה עד הלום.

איך - מה קורה במפגש, מהם הכלים שאני מביאה, על אלו גישות אני נשענת דרך ליצירת קשר.

קהל יעד- מי קהל היעד שלי למי אני פונה ע"פ אוכלוסיה (נשים, ילדים, מבוגרים…) ע"פ תחום (אנשים המתמודדים עם חרדות ודיכאון…).

-הכשרה מקצועית, שנות לימוד, היכן, הכשרות נוספות שעברתי רלוונטיות.

-פרטי התקשרות.

אנו ממליצים לכל מי שיש לו כרטיס לחזור ולהציץ בו שוב ולבדוק שהפרטים החשובים שציינו כאן מופיעים בו, כדאי לבדוק האם מה שכתבנו עדיין מאפיין את מי שאנחנו היום, וכמובן לעדכן שינויים אם יש בדרכי ההתקשרות אלינו.

לאלו שעוד לא כתבו, מצטרפים חדשים וכאלו שמעוניינים אנו מזמינים אתכם להעזר בנו, הכנו במיוחד בשבילכם קובץ הנחיות עם דוגמאות שיכולות לעזור ולהקל על התהליך כמו כן, אנו עוזרים בעריכת הכרטיס ונותנים הכוונה וחוות דעת.

אין ליווי אישי כזה בשום מקום!

מוזמנים לצפות בדוגמה לכרטיס במסלול מורחב ולראות כיצד ניתן לעצב אותו ויזואלית באופן נעים לעין, וכיצד בכל לשונית ישנה אופציה נהדרת להכיר אותה ואת העשייה שלה. לצפייה בכרטיס לדוגמא לחץ כאן.