צור קשר
...Loading...

סיכום שנה והתחלות מרגשות

 המייל הזה נכתב בהתרגשות גדולה. הרבה מים עברו בנהר מאז שהתחלנו...

השנה הזו הייתה עם הרבה דגש על הקשבה. שעות של שיחות אישיות, פידבקים ומשובים על האתר, על החוויה, על מקומות שאתם רוצים יותר, או פחות. וכל מה שאמרתם נכנס לעשייה. כל הרעיונות שהועלו קורים כבר עכשיו ו/או נמצאים בפיתוח ותכף תקראו עליהם ויש עוד רעיונות גדולים שממתינים לתורם ברשימת המהפך הגדולה של 2017 J  אנחנו מסיימים את השנה הזו עם כמעט אותו מספר מטפלים שאיתו התחלנו את 2014 ואיתו גם סיימנו את  2015. מבחינתי זו הוכחה מרגשת, שיש כאן איזון בריא וכיוון נכון שאליו אנחנו הולכים. בנוסף (ואולי זה החלק הכי מרגש בכל הסיפור הזה), זה גם מה שלמעשה, מאפשר את התקציב לכל הפעילות החדשה.

אז מה מחכה לנו ב 2017?

 • פרסום האתר בגוגל וברשתות החברתיות עבר לחברות פרסום וקידום אתרים חיצוניות שכעת מכינה תשתיות לקראת היציאה לדרך. החברה תיקח על עצמה את קידום האתר, התכנים, הפצה ברשתות חברתיות ותפוצת המייל שלנו שעומדת להתפצל לעדכונים עבור מטפלים ותכנים עבור הקהל הרחב. בקרוב ישלחו עדכונים שונים למטפלים במייל נפרד. אם את/ה מטפל ורוצה להישאר מעודכן/נת בסיפור הצלחה והשינויים הצפויים במהלך השנה, הכנס/י לקישור זה ועדכן/ני את פרטיך. 
 • בחודשים האחרונים, עודכנו מחדש המסלולים עבור חברי האתר, במטרה, להביא כמה שיותר ערך ותחושת ביטחון בתהליכי שיווק והגדלת הקליניקה. (מייל מפורט, יצא במהלך השבועיים הבאים).
 • בימים אלה, מתקיימים תהליכי שיתוף פעולה, מול מספר פרויקטים מקבילים: חברת הטבות לעסקים (בדומה לחבר), מערכת חשבוניות וניהול לקוחות שתתאפשר כחלק מהחברות באתר, תוכנית שותפים ועוד...ממשק האתר עומד גם הוא לפני הרבה שינויים. גם מבחינת נראות וגם מבחינת חווית משתמש. כולי תקווה שהשינויים יכנסו לתוקפם ממש בקרוב.
 •  
 •  מפגש מטפלים מתוכנן לתחילת פברואר. המפגש יעסוק בחכמת ההמונים והכוח של הקבוצה – יש למה לחכות!
 • קורס פיתוח הקליניקה למטפלים נמצא בפיתוח ועתיד להיפתח בשנה הקרובה.
 • בקבוצה הסגורה שלנו, החלה פינת שאלה אנונימית. כל מי שרוצה לשאול משהו, או להעלות נושא וחושש להיחשף מכל סיבה שהיא, מוזמן להעביר את השאלה לכתובת bpsycoil@gmail.com  השאלה תעלה בדיוק כפי שנשלחה והשואל/ת תוכל לצפות בתשובות שהחברים יענו.
 • ומה לגבי הצוות אתם שואלים?
 • רוני אריאל- עד. נכנסה לתפקידה כמנהלת אתר וקשרי לקוחות. רוני מדלגת לתפקיד בטבעיות וכישרון ומחזיקה מאחוריה 15 שנה ניסיון בניהול משרד. חוצמזה, היא מטפלת מ 2008, מלווה קבוצה באנוש כבר 4 שנים, מתמחה במערכות יחסים וכבר חיתנה 8 זוגות J מעבר לזה שהיא מאזנת אותי באופן מושלם, היא גם זמינה אליכם בכל שאלה הקשורה באתר. זה המייל שלה, תשתמשו בו!  bpsycoil@gmail.com
 • מזל טוב! נולדה לנו מחלקת מאמרים מקצועיים, ביוזמתה ובניהולה של יעל שחר. יעל עברה את הכשרתה המקצועית בלונדון, בפסיכותרפיה גופנית ביודינאמית והתייחסותית וכן בכתיבה מקצועית בעברית ובאנגלית. יעל מאמינה בכוח הכתיבה המקצועית-קלינית כפלטפורמה משמעותית לקידום התחום.  בין מאמריה, המאמר ברית מילה - מילה גסה?  שפורסם באתר, פסיכולוגיה העברית. המחלקה המקצועית נכנסת לפעולה בשבועות הקרובים ואנחנו בדיוק מכינים את האתגר הראשון בנושא, על מנת ללוות אתכם צעד צעד בתהליך הכתיבה. יעל זמינה לכל שאלה בנושא כתיבה מקצועית במייל זה: content.bpsy@gmail.com 
 •  פרויקט חדש עומד לצאת לדרך והוא פרויקט הרצאות בחברות וארגונים. את הפרויקט יזמה שולי שובלי, מטפלת מעל 8 שנים ומנהלת לוגיסטית בארגון "שפע". החזון של שולי, הוא קידום התחום דרך הרגליים ובימים אלה היא בונה את ההרצאה הראשונה לפיילוט מתוכנן מול ארגונים ומוסדות. מי בינכם שמרגיש שהוא יכול ורוצה לתת יד בהנעת הפרויקט מוזמן לשלוח אלינו מייל, או ליצור קשר עם שולי דרך  האתר.
 • אני עוברת להתמקד באזור המטפלים באתר וליצור כמה שיותר הדרכות וממשקים, שיחברו בין השפה העסקית לשפה הטיפולית ויחזקו את החזון של קידום התחום והמטפלים (ותודה לקרולין יעקובי שעזרה לי לפצח את ההגדרה המדויקת של כל הדבר הזה שאני עושה כבר שנים). 
     

כל המהלך הזה מגובה בצוות של אנשים מדהימים ומקצוענים שהתגבשו כאן מאחורי הקלעים במהלך השנה ומאפשרים לכל שלב ופנטזיה להפוך למציאות. לצד זה, אני נמצאת כבר תקופה, בתכנית ליווי מדהימה של ניר דובדבני, שמאתגר אותי ברמות שלא ידעתי בכלל שאפשר. 

בכל שלב, אפשר לפנות ברעיונות ליוזמה משותפת וגם לתת לנו משוב. בכתובת:  bpsycoil@gmail.com  או באופן אנונימי, דרך קישור זה  

הפידבקים האלה, סופר חשובים וכל הפרויקט הזה לא היה קיים בכלל, ללא המעורבות שלכם. תודה תודה תודה על הרוח הגבית להמשיך, על השיחות, השאלות, הבקשות, העצות, ההפניות, החיבורים, השיתופים.

 

תודה לכם שאתם כאן.

חולקים יחד חזון אחד משותף:

לקידום את התחום ואת המטפלים בארץ

כל-כך לא ברור מאליו!!!

 

חג שמח ושנה אזרחית מלאה בהגשמה.

נויה