צור קשר
...Loading...

4 טיפים חשובים לכתיבת מאמר

כתיבה נכונה של מאמרים לפורטל הפסיכותרפיה הגופנית והפצתם ברשת, יכולה לייצר עבורכם חשיפה איכותית יותר. כתיבה נכונה מסייעת לכם הן בקידום והן בהגדלת תנועת הגולשים למאמר שכתבתם. 
ברגע שהמאמר עלה לרשת הוא צובר וותק וצפיות ואתם נהנים מיתרונותיו לאורך זמן רב. למאמר יש גם יתרון של שיווק ויראלי- אם המאמר מוצלח, מקורי ובעל תרומה אמיתית לגולשים, הקוראים עשויים להפיצו  או לצטט מתוכו קטעים מסוימים, וליצור עבורכם קישורים חדשים והכי חשוב חשיפה!

4 טיפים חשובים לכתיבת מאמר:

בחירת נושא וכותרת מתאימה
נכון שאתם יכולים לכתוב משהו מראש, אך חשוב לשאול את עצמכם לפני הכל, האם הנושא מחבור לתחום הטיפולי שלי? האם הוא יכול לסקרן מספיק את קוראי הפורטל?האם הקוראים ירצו לשתף אותו במדיות השונות? על סמך התשובות לשאלות הללו תוכלו לבחור את הנושא המתאים, לכתוב כותרת מסקרנת ואפילו להיות כותבים פופולארים ומחוזרים על ידי הגולשים באתר.


כתיבת המאמר - גוף המאמר
בחרתם נושא, לפני שאתם ניגשים לכתוב אותו, מומלץ לכתוב אילו נושאים אתם מעוניינים לכסות. שכן, תחום הטיפול שלכם הוא עולם ללא גבולות. לכן, כדי לא ללכת לאיבוד בתוך ים של מידע, תכננו מראש את קו המחשבה והכתיבה.
השתדלו לכתוב מאמרים בעלי 350 מילים לפחות. אם מדובר במאמרים מקצועיים בתחומים מורכבים, תגיעו בקלות ל1200 מילים. השתדלו לא לעבור את הכמות המילים כי הקוראים יאבדו את סבלנותם ויעברו למאמרים אחרים. 

כתיבת תקציר למאמר
אתם יכולים לחזק שיווקית את המאמר בכתיבת תקציר המציג את הקו המחשבתי ואת הנושאים שאותם כיסיתם במאמר. השתדלו לנסח את התקציר ב2-3 משפטים.

שילוב תמונה בגוף המאמר 
מומלץ לשלב תמונה חוויתית המתחברת לנושא המאמר וכמובן בגוף המאמר עצמו. אני ממליצים לחפש תמונות מעניינות באתר כמו pixabay מנוע ענק של תמונות ללא תשלום בעלות אישור לזכויות יוצרים חופשיות.

לסיכום
כתיבת מאמרים והפצתם ברשת היא הדרך הטובה והפשוטה לשווק את עצמכם וזה בהחלט שווה את המאמץ. אז, בחרו נכון נושא, כיתבו כותרת מושכת, צרו קו מנחה לגוף המאמר, כתבו תקציר קצר ושלבו תמונה חוויתית מתאימה. אז כתיבה נעימה:)

מחפשים נושאים לכתיבה? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לפרויקט "קול קורא" שלנו ותהנו ממגוון הזמנות לסדנאות והרצאות דרך הדואר של הפורטל. 

אני הייתי לימור אברהם,
מומחית למדיה דיגיטלית - ועושה את הדבר הכי כיפי שיכול להיות שזה לעזור לכם לשווק עצמכם בצורה הנכונה!