צור קשר
...Loading...

מסיכות, עבדות ובני חורין - בן שליש

מכירים את התחושה שיש חוסר סנכרון בין מה שקורה בתוככם לבין מה שהעולם חושב עליכם?

העולם משדר לך שאת מצליחנית, שאתה מלא ביטחון, שאת יפה, שאתה "הולך על זה", שאת מאושרת, שיש לך מלא חברות, אבל בפנים יש חוויה אחרת לגמרי ובחדרי חדרים בתוך הנפש מסתתרות חוויות, תחושות ודעות כמעט הפוכות ממה שהעולם "קולט" שאתם.

חוסר ההלימה הזה הוא מקור להרבה סבל ובדידות.

אז איך זה קרה? איך העולם הצליח כל כך להתבלבל....?

לפורים יש מה ללמד אותנו. כל הקטע של התחפושות הוא לא רק בשביל להגשים איזו פנטזיה להיות דמות אחרת ליום אחד, גם אבל לא רק.

כשאני מתחפש למשהו אחר אני בעצם מוריד מעצמי את התחפושת של היום יום שלי. זה לא רק הביגוד, זה ברמת החוויה הפנימית, העצמי שאני רגיל להסתובב איתו כל היום, אותו עצמי שמבלבל את כולם מסביבי. כשאני מוריד את התחפושת הרגילה שלי אני יכול לרגע להסתכל עליה, לראות אותה.

"עד לא ידע" "ונהפוך הוא" אלה הזדמנויות לשכוח לרגע מעצמנו. זה לא חייב להיות דרך כמויות של אלכוהול, זה יותר העניין של האקט עצמו - להשתחרר מהדמות הרגילה שלי כדי שאוכל להבין מה לא משרת אותי יותר בדמות הזו.

יש פה קו אנרגטי תהליכי שנמתח עד לפסח. אחרי פורים אני קולט מה כבר לא מתאים לי בעצמי ובפסח מגיעה ההזדמנות לעשות ניקוי לבית, הבית הפנימי.

מה שמרומז הוא שהתחפושת הזו, המסיכה שאני מסתובב איתה, היא סוג של עבדות פנימית שאיתה אני מסתובב ביום יום. כמו כשהתחלתי ואמרתי, חוסר ההלימה בין החוויה הפנימית לבין איך שהעולם תופס אותי גורמת להרבה בדידות וסבל, וזו עבדות פנימית.

אלה המקומות בנו שלא מעיזים לפרוש כנפיים, לעוף ולהיות בני חורין באמת.

מה זה אומר להיות בן חורין? זה כשאדם מחובר באופן עמוק לעצמו ברמה הפיסית, הנפשית והרוחנית.

רגע לפני פסח אני מעביר סדנה מיוחדת שמתמקדת בתהליך של יציאה מעבדות לחירות פנימית. הסדנה מתאימה לכל מי שמחפש תהליך עמוק ומשמעותי שעובר דרך הגוף ובאינטגרציה לחיים. זו סדנה מאוד ייחודית ואני באמת מתרגש לקראתה. מוזמנים להיכנס ללינק למטה, לקרוא פרטים נוספים ולכתוב לי להרשמה ולכל שאלה.

לינק לסדנה - לחץ כאן

הבלוג הזה הוא אוסף של מיליםסיפוריםתובנות והבנות שלי מתוך החיים והשתקפות הישירה של הקליניקה. אשמח לשמוע אם משהו נגע ומהדהד לך.


בן שליש - טיפול רגשי ליצירת שלום בעולמי

מטפל, מוזיקאי, צלם, אמן.

מחפש את הדרך, מאמין בחמלה ובקבלה עצמית, מאמין בשינוי. רואה בדרך הטיפולית שליחות עמוקה ומלאכה פנימית וחיצונית.

אני מאמין שלכל אחד מאיתנו יש את הניגון הייחודי לו. עלינו למצוא אותו בתוכנו ולהשמיע אותו בעולם.

לכרטיס של בן

הפורטל לפסיכותרפיה גופנית, הנו האתר המוביל בישראל בתחום פסיכותרפיה ממוקדת גוף-נפש-רוח. חזון האתר הוא להשפיע על כמה שיותר מעגלים ולהעלות מודעות לתהליכי התפתחות המשפיעים ישירות על כל מערכות היחסים באשר הם.

התוכן באתר נכתב על ידי אנשי מקצוע בתחום, באחריותם ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. 

עוד אודות הפורטל, בקישור זה

בלוגים נוספים