צור קשר
...Loading...

השיטות הטבעיות או הדיקורים הסיניים?

תגידו אתם מה עדיף? דיקור סיני לזירוז הלידה או שימוש בצמחי מרפא כמו עלי הפטל?

זירוז לידה טבעי

שלום וברכה לבלוג החדש שלי זירוז לידה טבעי 

אפתח בתקציר על הבלוג: יש לי שאיפות גדולות מה לעשות כאן, איך לבנות את זה. בעיקרון אני חושב על כיוון די ברור: כתבות ומאמרים על נושאי עלי פטל שזה כולל ציטוטים ממחקרים שנעשו בתחום. הסבר מפורט על פעילות העלים, וכן ריכוז הגדרות ברורות למי מותר לקחת ולמי אסור ובאלו אופנים.

מה עוד יהיה בבלוג?

ככל הנראה נביא גם סרטוני המחשה על תהליך גידול הפטל וכיצד מעבדים את העלים, עד לשלב הגימור האחרון בו המוצר מגיע ארוז ומוכן לשיווק בבתי הטבע.

כמו כן נערוך פנלים ייחודים עם מומחים בתחום. מטפלים יועצים תזונתיים ורופאים בפועל. נביא גם נשים שנטלו כמוסות, שיספרו לנו מה הייתה ההרגשה.

למי ולמה זה עוזר, מה להעדיף בשימוש בפטל, תמצית טיפות או חליטה בכוס.

נעזור ונסייע לכל אישה כשהיא נמצאת בשלב מתקדם בהריון.

צרו קשר לזירוז לידה

בקצרה!

במחקרים רבים נתגלה כי החומר הפעיל שבעלי ופטל מזרז בלידה ומקל על היולדת. שומר מפני הפלה ואף מחזק את הרחם אחרי הלידה. מחליש את הדימומים ובכלל מקל נורא על כאבים בזמן קבלת מחזור.

ועוד דברים מופלאים: 

מתי מותר להשתמש בטיפות שבפטל? בעיקרון עדיף וחיוני לשאול רופא בכדי לקבוע את זמן תחילת הטיפול עם צמח עלה פטלים. אבל בכל אופן המלצת היצרן היא לבדוק מתי נקבע התאריך המשוער ללידה ומשם לספור שש שבועות לפני. ומאז להתחיל בטיפול.

זירוז לידה טבעי

איפה אפשר לקנות עלי פטל? 

בכל בית טבע שהוא, מצוי הצמחים הרפואיים. באינטרנט ניתן לרכוש באתר ויטמין בקישור המצורף. אנחנו מוכרים את הכדורים בשני אפשרויות כדורים כמוסות או תמצית טיפות. האחרון הוא זול יותר, מכיוון שתהליך הייצור שלו קל, אך אין הבדל באפקט ובתוצאות.

יתירה מכך תוכלו לקבל ייעוץ ערכי עם שירות אדיב ומעולה מצוות האתר.

צמחי מרפא לזירוז לידה

בלוגים נוספים