צור קשר
...Loading...

איך פותחים כרטיס מטפל באתר

 1. אם אתם עדיין לא רשומים, איך פותחים משתמש חדש באתר

 2. שם, שם משפחה, דואר אלקטרוני, סיסמא (לא קלה מידי כדי למנוע פריצה לחשבון ולא קשה מידי כדי שתזכרו אותה. על כל מקרה, במידה ושכחתם, או תרצו לשנות, ניתן בכל שלב להחליף או לשחזר את הסיסמא)

 3. קראו וסמנו וי על תקנון האתר.

 4. בשלב זה תקבלו למייל שלכם הודעה שההרשמה בוצעה בהצלחה, לאחר מכן, נבקש שתשלחו לנו הודעה שנרשמתם לאתר, על מנת שנאשר אתכם במערכת ותוכלו לערוך את הכרטיס שלכם. כאשר אתם שולחים אלינו את המייל הזה. אנא ציינו באיזה ערים בארץ להגדיר אתכם ובאיזה תחומי התמחות.

 5. תחומי ההתמחות הם מאוד חשובים, תשתדלו להימנע מנושאים כלליים ונסו לחשוב על תחומים ספציפיים שבהם אתם אוהבים התמקד יותר ומעוניינים להתמקצע. זה יכול להיות: הפרעות אכילה, או זוגיות, או בריאות הנפש. תשתדלו להיות כמה שיותר ממוקדים, אם תבחרו יותר מידי תחומים, הגולש שיתקל בכרטיס שלכם ירגיש מבולבל.

 6. לאחר שקיבלתם הודעה שהכרטיס מאושר, אתם תוכלו לחזור למערכת ולערוך את הכרטיס שלכם.

 7. נחזור חזרה לפרופיל, נלחץ על הכפתור התחברות וניכנס לכפתור שרשום עליו פרופיל משתמש.

 8. להראות כרטיס מטפל בסיסי

 9. ונעבור לפרופיל העריכה של המשתמש

 10. כאן יש שתי אופציות. עריכת כרטיס בסיסי ועריכת כרטיס מורחב. אנחנו נגיע למורחב מאוחר יותר.

 11. אם הכרטיס שלי הוא כרטיס מטפל בסיסי,עריכת הכרטיס תתבצע דרך הלשונית הזו "עמוד ראשי"ולא דרך הגלריות האלה (להראות אם הסמן).

 12. מה שכן רלוונטי בלשוניות העליונות. זו הלשונית של פרטי המשתמש, דרכה תוכלו לשנות שם, מייל וסיסמא. ולשונית הפניות. לצד כל כרטיס באתר, יש טופס פנייה למטפל. מומלץ להיכנס אחת לכמה זמן ולבדוק שלא פיספסתם פנייה של גולש שהתעניין בכם.

 13. והלשונית האחרונה. צפייה, דרכה אתם חוזרים לצפות בכרטיס שלכם, לאחר העריכה.

 14. כאן, זה השם שלי כפי שיופיע, אנ ייכולה לבחור תמונת פרופיל שתופיע בפריוויו שלכם באיזור מצא מטפל. רצוי שהתמונה תהיה בגודל 359*288

 15. כאן אתם מגדירים טלפון וכתובת - לא חובה, אבל מומלץ. כאשר תגדירו את הכתובת והטלפון, הם יופיעו בכרטיס עם סימון קטן של מפת גוגל וקישורית לאפליקציית וויז. מאוד חמוד :)

 16. בתיאור הקצר, אתם מתארים במשפט או 2 את עצמכם. התיאור הקצר יופיע תחת תמונה הפרופיל שלכם בעמוד מצא מטפל. מומלץ לבחור את המשפט שמגדיר את מה שאתם עושים בצורה הכי טובה. לדוגמה. מטפלת בביוסינתזה, בתחום בריאות הנפש. ככה הגולש שיראה את התמונה שלי, יהיה לו מושג אם אני רלוונטית למה שהוא מחפש.

 17. כאן אתם יכולים לבחור אם יופיע חלון תגובות מתחת לכרטיס שלכם. שם יוכלו הגולשים לשאול שאלות, ואפילו לכתוב עליכם המלצה. יש אנשים שמעדיפים שכן, יש כאלה שמעדיפים שלא. זו בחירה אישית.

 18. הגדרת קישורים לרשתות חברתיות - לא מצאתי איפה מגדירים

 19. כאן בעצם נכניס את כל מה שתרצו שיופיע בכרטיס שלכם. אתם תכתבו כל מה שרלוונטי לגביכם. מי אני? מה ההכשרה שלי? מה הביא אותי להיות מטפל? איפה אני מטפל? אתם יכולים להוסיף כאן כתובות נוספות של הקליניקה, הפניות לאתר שלכם, למאמרים נוספים שכתבתם ועוד…. מומלץ שהחלק הראשון של הכרטיס יראה כמה שיותר דומה לקו"ח. כל הנסיון הרלוונטי וההכשרה.

 20. אני יכולה לבחור להפנות למאמרים שכתבתי (פסיכולוגיה עברית) או מאמרים מומלצים (וגופך לי חלון וראי)

 21. תוכלו להגדיר שברגע שלוחצים על משפט מסוים, יפתח חלום של האתר שהפניתם אליו. איך עושים את זה? הולכים לאתר שנרצה להפנות אליו, קונטרול+C נעתיק את הקישור. נחזור חזרה לכרטיס שלנו, מסמני את המשפט שממנו נרצה הפנות, הולכים לקישורית שנראית כמו הסימן אינסוף ונחץ עליה. חלון קטן יפתח, בשורה הראשונה נדביק את הקישור שהעתקנו קודם קונטרול+ה ולמטה, מומלץ לסמן את הריבוע הקטן שהחלון שיפתח, יפתח בחלון נפרד. אנחנו נרצה להשאיר את הגולש בכרטיס שלנו ולכן מומלץ תמיד לסמן ב V את התיבה הקטנה הזו.

 22. אני יכולה גם להגדיר שמתחת לקישור, תופיע תמונה של תקציר המאמר. אני לוחצת על הריבוע ליד הקישורית. מעלה את התמונה שאני רוצה ולוחצת על שמור. אני אוכל לסמן אותה וגם ממנה להפנות למאמר עצמו, או לאתר שלי.

 23. עכשיו נעלה תמונות כגלריה. נחזור לתפריט הראשי וניכנס לעריכת גלריה לעמוד הראשי. אני יכולה להעלות תמונות מהקליניקה, תמונת הפרופיל שלי, משהו להשראה או אירועים קרובים. אני אבחר את התמונות מתוך הקבצים שלי ולאחר שהם יעלו, אני יכולה להחליט אם הם יופיעו באופן רנדומלי, או שהסדר שלהם חשוב לי. אם אני רוצה לקבוע את הסדר שלהן, אני פשוט עוברת על כל אחת מהתמונות ומחליפה את המספר 100 במספר סדר התצוגה שאני רוצה. לאישור אני לוחצת על שמור סדר תצוגה.

 24. עכשיו אני רוצה להכניס סרטון וידאו. סרטון שאני מופיעה בו, סרטון להשראה, כל מה שנראה לי רלוונטי לכרטיס שלי. אני חוזרת לתפריט ראשי ומסמנת עריכת וידאו בעמוד ראשי. אנחנו נלך ליוטיוב, נסמן את הקישור של הוידאו. נחזור לעריכת הכרטיס ונכניס אותו. ניתן להכניס כמה קישורים שנרצה בתוך התיבה. אלחץ על שמור ועכשיו הגדרתי גם ויאו בכרטיס שלי.

 25. האופציה האחרונה בכרטיס הבסיסי, היא פתיחת בלוג אישי. נחזור לפרטי ראשי ונבחר - בלוג. אני אתן לו שם, מספור תצוגה. אם לא חשוב לי הסדר, אשאיר את המספר 100. כאן אני מכניסה את המלל, תמונות, קישורים. ולוחצת על שמור. אם לא תפתחו בלוג, הלשונית שלו לא תופיע בפרופיל הציבורי שלכם. בלוג הוא לא חובה, אך מומלץ.

 26. עכשיו אני אצא לצפות בכרטיס שערכתי. ככה אני אראה בעמוד מצא מטפל וככה יראה הכרטיס שלי לאחר שהזנתי את כל הנתונים.

 27. הזנת פרטים בכרטיס מטפל מורחב

 28. עד עכשיו הגדרנו כרטיס מטפל בסיסי. עכשיו אני רוצה להראות, איך אני מגדירה כרטיס מטפל מורחב.

 29. לצאת ולהראות דוגמא לכרטיס מורחב.

 30. מה שלא יכולתי לעשות בכרטיס הבסיסי ואני יכולה עכשיו, זה לבחור באנר (ממש כמו תמונת קאבר בדף עסקי בפייסבוק). רצוי שהתמונה תהיה כהה, כי בתמונות בהירות קשה מאוד לראות את הכותרות)

 31. בעקרון מה שמבדיל בינהם, הוא שבכרטיס המורחב אפשר לפתוח עמודים נוספים ובכך למעשה להפריד בין התוכן. אני יכולה לתוח גלריית תמונות בנפרד, גלריית וידאו, להעלות תעודות וליצור גלרייות משלי ממש כאילו הכרטיס שלכם, הוא אתר (מאמרים, קישורים, המלצות, שאלות ותשובות, המלצות. יש אין סוף אפשרויות, תהיו יצרתיים.).

 32. לעבור טאבים ולהעלות בנפרד תכנים (גלריה, וידאו, תעודות)

 33. ליצור טאב של אירועים

 34. ליצור טאב של מאמרים

 35. סיימתי לערוך את הכרטיס שלי ואני אלחץ על צפייה על מנת לראות שאני מרוצה מהתוצאה.


בלוגים נוספים

לידה של חוויה אחרת - הבלוג של יהל ברסון לרום
חוויית הלידה היא אירוע מכונן בחייה של אישה – לא משנה אם הייתה זו לידה קלה שהשאירה חותם של התמודדות ועוצמה.
הקלות הבלתי נסבלת של האימוג'יז- הבלוג של עדי פרקש
"האם חברות וירטואלית היא חברות אמת ?"
  התקף החרדה לא אחר להגיע - הבלוג של עדי פרקש
חרדה על כוס תה - על מפגש, קשר וויסות