צור קשר
...Loading...

השתלמות מקצועית בפסיכותרפיה גופנית

השתלמות מקצועית בפסיכותרפיה גופנית

"The Spiritual Warrior  "

מפגש למטפלים בפסיכותרפיה בנווה שלום

12 לספטמבר 2019, שעות 10.00-18.00 

השתלמות זו מיועדת למטפלים מתחומים שונים בפסיכותרפיה, אשר זקוקים להמשך התפתחות מקצועית ואישית ומבקשים לקבל כלים נוספים וראייה רחבה של תהליכים טיפוליים משמעותיים, בחדר הטיפולים.

"הלוחם הרוחני" שבנו -"The Spiritual Warrior"

הוא אחד מחמשת מבני האישיות על פי גרדה בויסן, מפתחת גישת הפסיכותרפיה הגופנית הביודינמית, אשר אצלה למדתי בלונדון, בשנות ה 90. החיבור לעוצמות ואיכויות של הלוחם הרוחני שבנו, מאפשר לנו להתרחב ולהתעצם כאנשים, מטפלים ומורים.

בסדנה זו נלמד ונחווה את חמשת מבני האישיות השונים עפ"י גרדה בויסן, תוך כדי תרגול של כלים טיפוליים, במגע, תנועה, שיח ונשימה, עם התמקדות בחיבור ל"אישיות הראשונית" שלנו – למהות, לעוצמה הפנימית, לחיבור רגשי עמוק, לגוף, לנשימה ולרובד הרוחני שבנו.

מתוך לימוד חוויתי ותיאורטי של ארבעת מבני האישיות הנוספים :

(Stone, Warrior, Princess Sunshine) נקבל כלי אבחוני נוסף וראייה של תהליך התפתחות אישי עפ"י הפסיכותרפיה הגופנית הביודינמית. נחדד ונעמיק את יכולות ההדהוד Resonance)) שלנו בכל הרמות, הדהוד גופני עם דגש על אזורי הבטן ובית החזה / הלב, הדהוד נשימתי, רגשי ורוחני.

בנוסף, לסיכום וסיום המפגש, נתמקד בדרכים בהם מודעות וקבלת עוצמת ה"לוחם הרוחני" שבנו, יכולה לסייע בזימון מטופלים נוספים והרחבת הקליניקה שלנו.

עלות ומיקום: ההשתלמות תתקיים בנווה שלום, כולל כיבוד קל ושתייה.

מחיר: 360 שקלים.

מנחה : גבריאל שירז – מטפל פרטני, זוגי וקבוצתי בפסיכותרפיה גופנית.

מורה, מדריך ומרצה בתחום, כ-20 שנה. חבר מוסמך ב-EABP (האיגוד האירופי).

      

לפרטים נוספים והרשמה אנא פנו אליי במייל או בטלפון.

Gabis345@walla.com      0544-241165      גבריאל שירז 

www.gabrielshiraz.com