צור קשר
...Loading...

10 צעדים פשוטים לחשיפה ברשת - וידאו לייב עם אורי ישראל

10 צעדים פשוטים לחשיפה ברשת

תקציר וידאו לייב ששודר בפייסבוק בתאריך 4.7.16 עם אורי ישראל ונויה אברמוביץ'

1. תתחילו לספר את הסיפור שלכם. למה הגעתי להיות מטפל? למה פסיכותרפיה גופנית? כמובן תוך כדי שמירה על גבולות ואתיקה מקצועית. תמיד כדאי לשאול לפני : מה המטרה שלי? מה אני רוצה להגיד בעצם? 

2. תעלו פוסט בפייסבוק בפרופיל האישי עם שיתוף על תהליך שאחד המטופלים שלו עבר, תוך שמירה על פרטיות המטופל. אינטימיות. סודיות ואתיקה מקצועית. ניתן לבקש את אישור המטופלים. 

3. ספרו על מה זה הדבר הזה. למה זה חשוב. מה הולך לקרות. איך אנשים ידעו את מי לבחור. גם אם שמעו עליכם דרך המלצה, דבר ראשון שיעשו, יהיה לחפש אתכם בגוגל. ליצור ודאות. להבין למי הם מגיעים ומה הולך לקרות שם. 

4. להעלות סרטון עם משהו שניתן לעשות כבר עכשיו. טיפ לוויסות עצמי, הסבר על מקור הכאב או הטראומה. כל דבר שיכול לתת כלים לעבודה עצמית. 

5. לפתוח קבוצה בפייסבוק. סגורה. שבה המטפל יתן גם טיפים, גם יהיה מקום לשאול שאלות, יהיה אפשרות הגיע לסדנאות, הרצאות וטיפולים ויהיה מרחב בטוח ומוגן לשתף ולדבר על דברים יותר אישיים ואינטימיים. 

6. ליצור תכנית קבועה ברשת. יכולה להיות תכנית וידאו, או שידור לייב, או פורום מסוים בתוך קבוצה סגורה או דף עסקי. שבו הוא בעצם כל פעם יכול ליצור סדרה. ביום ושעה קבועה בשבוע. 

7. ליצור תוכן משותף עם קולגה. אין מתחרים! כל אחד מביא את המשהו היחודי רק לו. עבודה משותפת, יוצרת פוטנציאל לחשיפה כפולה. 

8. לא לתת לפחד להקפיא אותך! אפשר להתחיל את החשיפה בהדרגה. קודם בחדר בחושך, אחר כך עם אור קטן, מול חבר, בהגדרות פרטיות מצומצמות ורק כשנרגיש בנוח, אפשר לצאת החוצה. 

9. חשיפה יכולה להוות חלק משמעותי בהתפתחות שלכם. עמדו מול השאלות והחששות והסכימו לצאת מאזור הנוחות. זה שווה את זה :)

10. תשתמשו בכמה אפיקים במקביל. בפורטל, באתר אישי, בפייסבוק. זכרו שעבודה כקבוצה מאפשרת חשיפה של עד פי 500 (!!) 

  


השידור הועבר בוידאו לייב  בפרופיל הפסייבוק האישי של אורי ונויה

לשאלות, תהיות, הצעות ושאר ירקות, הכניסו פרטים בטופס מטה.

  

 

אורי ישראל - בשנתיים האחרונות אורי יצר באפן אישי, 740 סרטוני וידאו מתוכם 320 שידורי לייב לארץ ולחו"ל, פרץ וכבש את הרשת בסערה עם כמות אדירה של תוכן והפך מאדם אנונימי לגמרי, לבעל עסק מוכר ומצליח בתוך 12 חודשים בלבד. אורי מוביל בעלי עסקים ומותגים להפיק מקסימום חשיפה, מעורבות, והגדלת מכירות, דרך מהלכי שיווק חדשניים ויצירתיים ברשת. 

נויה אברמוביץ'  - פסיכותרפיסטית גופנית. מתמחה בתעסוקה ויזמות, חוקרת את נושא תחום ההצלחה ומימוש עצמי, מנהלת את הפורטל לפסיכותרפיה גופניתאלופת הארץ בהתנגדויות ומקפידה תמיד לישון צהריים. 

בהרשמה הנכם מסכימים לתנאי השימוש באתר

* :
* :
:
...Loading...