צור קשר
...Loading...

מכירות ומערכות יחסים - פייסבוק לייב עם ניר דובדבני למטפלים

איך למכור מבלי להוציא שם רע לעצמנו ולתחום?

פייסבוק לייב בנושא מערכות יחסים ומכירות, עם ניר דובדבני ונויה אברמוביץ' - 15.8.16, יום שני, שעה 20:30

הלייב יתקיים בפרופיל הפייסבוק של נויה, פתוח לכולם וללא עלות

בסוף השידור, תינתן הטבה שווה ביותר לחברי הפורטל!

כשזה מגיע לטיפול, המכירות הן מחוץ לתחום. מכירות תמיד מתחברות למקום לא אמיתי, אגרסיבי אפילו...גם אני העדפתי להתרחק משם כשעשיתי הסבה לעולם הטיפול. אבל כשהבנתי שאנחנו מנהלים עסק לכל דבר גם כמטפלים, היה לי חשוב למצוא את הדרך הכי מדויקת לגדול שלא מתרחקת מהאני מאמין שלנו כמטפלים.

את ניר דובדבני פגשתי יהירה ובהתנגדות. ניר מאמן עסקי, מנטור. ואני, מטפלת ולא ממש מאמינה בקיצורי דרך. אבל טעיתי בגדול!

וכך יצא שפגשתי את אחד האנשים הכנים, האמיתיים והמצחיקים ביותר שיצא לי לפגוש בעולם העסקי. אחד כזה שאשכרה עושה את מה שהוא מדבר. ובשני הקרוב, אנחנו נפגשים בפייסבוק לייב, כדי לדבר על פסיכותרפיה גופנית ומכירות.

שני, 15.8 שעה 20:30 - וידאו לייב בנושא מכירות ומערכות יחסים - ממוקד לפסיכותרפיה גופנית. להרשמה ותזכורת, הכניסו פרטים בתחתית העמוד. תבואו, יהיה כיף!

ניר דובדבני - איש עסקים ומנטור למקסום מכירות והצלחה עסקית. בשני העשורים האחרונים פיתח, לאחר שניהל רשת בינלאומית בפריסה ארצית, שיטה ייחודית להגדלת מכירות, אותה מיישם במגוון עסקי המזון והתקשורת שבבעלותו, כמו גם בחברת RND, אותה ייסד לפני קרוב לעשור, ועוסקת בפיתוח וייעוץ עסקי וארגוני עם דגש על מכירות. בהכשרתו ניר חבר בכיר בלשכת המאמנים בישראל ובעל תואר שני בביקורת פנים מאוניברסיטת חיפה. בעשור האחרון ניר פיתח את שיטת האלפא לעסקים ואת מודל הכוכב למכירות, שיטות המוכיחות את עצמן כאפקטיביות למקסום מכירות בקרב עשרות אלפי אנשי מקצוע מתחומים שונים.


נויה אברמוביץ' - פסיכותרפיסטית גופנית, מתמחה בתעסוקה ויזמות, אמא גאה של הפורטל לפסיכותרפיה גופנית. חוקרת את תחום ההצלחה ומימוש עצמי, אלופת הארץ בהתנגדויות ומקפידה בכל יום לישון צהריים.

הפורטל לפסיכותרפיה גופנית – הנו אתר תוכן בנושא של מערכות יחסים שנועד לקדם את התחום והמטפלים בארץ דרך עבודה כקבוצה. פסיכותרפיה גופנית היא שיטת טיפול המשלבת גוף נפש וממוקדת במערכות יחסים בין העצמי, לגוף ולאחר. 

* בהרשמה הנכם מסכימים לקבל עדכונים במייל 

:
:
:
...Loading...