צור קשר
...Loading...

לנוח בלב הדברים. מעגל הדרכה למטפלים - בהנחיית אלעד חדד


"כל הדרכים זהות, הן מוליכות לשום מקום. הן מוליכות דרך השיח או לתוך השיח. השאלה היא: לכמה מהן יש לב." (משנתו של דון חואן)

בלב הטיפול מתקיימת בקשה לשינוי. בלב המפגש מצוי 'רגע של אמת'. רבים ביקשו לנסח ולאחוז בדרך אל השינוי ואל אותו רגע מרפא, אך רגע זה נותר מסתורי. 

אם אתם נושאים בתוככם אש בוערת, ועל אף שכבר צעדתם כברת דרך חשים את הרעבאני מזמין אתכם לבוא לשבת יחד במרחב שמטרתו להוות בית לייחודיות הזאת, לגלות ולהעמיק את היופי המצוי בה ולסייע לכם לנסח את דרככם ולהתמסר אליה. 

הנכם מוזמנים לקבוצת הדרכה ייחודית שבמרכזה העמקת החקירה אל עבר היופי,הכאב והאנושיות החשופה המתקיימת במפגש הטיפולי. יחד נצא למסע קבוצתי טקסי, מעשיר ומזין המכוון אל עומק המסתורין המרפא, מגשר בין אסכולות ומשלב הדרכה, השראה וחברותא.

בקבוצה נחלוק חומרים טיפוליים ובהשראתם, באמצעות טכניקה טקסית, נניח את החשיבה בצד ונתמסר לתהליך פראי ויצירתי,ממנו נגיח אל השקט ומן השקט למרחב של דעת, מילים, עיבוד וגם מעט תיאוריה (מרביתה מתוך הפסיכותרפיה הגופנית, חשיבה התייחסותית ותפיסות שמאניות) ואת הכול נעטוף בתנועה ושירה.

מה תקבלו בקבוצה?   

 • ידע - סינרגיה בין גופי ידע שונים: פסיכותרפיה גופנית, תיאוריה התייחסותית ורפואה שמאנית (בעיקר מהלאקוטה).  
 • למידה חוויתית וטקסית - למידה דרך הבשר המעוגנת בתהליכי גוף, קול, תנועה ויצירה המתווכת דרך מתודות טקסיות עצמתיות.
 • התפתחות אישית - למידה המפגישה עם טווח החירות שלנו להרגיש, להכיל, לבטא ולחקור ומסייעת להרחיב אותו.
 • התפתחות קלינית - הגדלת היכולת לנוע בבטחה במרחבי אי ידיעה וחוויות לא מנוסחות ולהגיח משם ברכות אל המילים וההמשגה.
 • חברותא - תהליך קבוצתי המאפשר למשתתפים לנוח מבדידותו של העיסוק הקליני. 

למי מתאימה הקבוצה?

 • אנשי ונשות טיפול מבוססים וייחודיים שאינם בהכרח שייכים לאסכולה כזאת או אחרת, המתעקשים להמציא את דרכם ולחקור את הגשרים בין פסיכולוגיה לגופניות ורוח.       
 • אלו שנעים בין הישענות על תיאוריה לחקירה חיה ונועזת.
 • אלו הרואים במקצוע הטיפולי שליחות עמוקה כאנשי ונשות רפואה בחברה

 איפה, כמה ואיך? 

 • 15 מפגשים דו שבועיים שיתקיימו לאורך השנה האקדמית (אוקטובר-מאי),
 • בימי ד' בין השעות 9:00-12:30 בסטודיו טל הדר שבכפר מונאש.
 • עלות: 4,400 ₪ (ניתן לפרוס ל5 תשלומים).
 • 3,900 ₪ לנרשמים עד ה-  10.9.
 • ההרשמה מותנית בראיון קבלה ודמי רישום ע״ס 500 ₪ (כלולים במחיר).

לעדכונים ופרטים נוספים, לחצו כאן ועברו לאירוע בעמוד הפייסבוק

על המנחה

 אלעד חדד MA, פסיכותרפיסט גופני התייחסותי, ממקימי בית-הספר למטפלים 'פסיכוסומה'.

 מטפל, מדריך ומלמד בארץ ובאירופה. אלעד חוקר מצבי תודעה, ומשלב פרספקטיבות מעולמות שונים:

פסיכולוגיה, נויירופזיולוגיה, גוף חי, שמאניזם ואמנות, בצלילה אל תוך נבכי חיי הנפש. 

לפרטים נוספים והרשמה, השאירו פרטים, או צרו קשר עם:  מעין גרבר  052-6131393   maayan.gerber@gmail.com

"לבחור לטפל זהו מקצוע לא מובן מאליו". אני מגלה כי לצד תחושת המלאות והמשמעות שבעבודה שלנו, דווקא מתוך החיבורים האנושיים, הבדידות מגיחה. לפעמים פוגשים באנשים מיוחדים שיודעים לייצר תפר, לשרטט קו מתאר, בו כל אותם מטפלים, כאלה שבחרו במסע זה, יכולים להתקרב, לטשטש את הבדידות ולהתפתח. כזה הוא אלעד. בחמש שנות היכרותינו  הצטרפתי לאלעד לכמה מסעות שהוביל בדרך ייחודית הוא מחזיק את אותו תפר, ובהזמנה בטוחה אך פועמת, בכנות וברגישות שלו עם הזמנה בלתי מתפשרת לנוכחות הוא אוסף את אנשי הקהילה המפוזרים, לחוש את ליבו של השבט. לחבור ולרגעים להרגיש פחות בודדים בתוך קהילה ועשייה משמעותית.  ממליצה בלב שלם לכל מי שחשקה נפשו בחיבור בלתי מתפשר, לחבור לאלעד במסעו". 

יעל שחר, MA,  פסיכותרפיסטית גופנית-התייחסותית. 

השתתפתי בסדנא שנתית, הגעתי לאחר לא מעט סדנאות ותהליכים ממושכים בפסיכולוגיה הקלאסית הדינמית, הגעתי עם לא מעט חששות. במהלך המפגשים זכיתי לחוות תהליך שמשלב גם ידע דינאמי מוסדר מעמיק, שמשולב בתהליך חוויתי רגשי, וגופני. 
היכולת של אלעד לפתוח מרחב של אמון המאפשר ליישם את הידע התיאורטי בתהליך של חקירה והתנסות בין אישית בין חברי וחברות הקבוצה, הייתי לי חוויה מרעננת מתהליך הלמידה אותו הכרתי. הרגשתי שסוף סוף אני יכול להביא את עצמי במלואי, תוך משוב מכיל ואמפתי מחברי הקבוצה, כאשר אלעד מצליח לנוע בין רבדים שונים של תיאוריה וחוויה. העושר של הידע אותו מביא אלעד מהעולם של הפסיכותרפיה הגופנית ההתייחסותית והידע הדינמי הקלאסי הלך וקיבל צורה מחוויה אקלקטית לחוויה אינטגרטיבית שמהדהדת בתוכי עד היום ומאפשרת לי לחוות את מטופליי בצורה חדשה וייחודית.“

ערן שדה, פסיכולוג חינוכי מומחה ופסיכותרפיסט.

"החוויה המהותית ביותר בלימוד אצל אלעד, היא החוויה של התעוררות התהליך האישי בתוך הלימוד, בתנועה מזינה ומפרה בין מחוזות של שכל למחוזות של גוף ורגש. כמטפלת, כשאני מחפשת להעמיק עוד, חיוני לי תהליך כזה, המאפשר להרחיב את המודעות, העשיה וחופש הבחירה בחיי המקצועיים. אדוות של זה לכל הכיוונים הן אכן בונוס. בהוראתו טמון השילוב של גוף ידע עשיר עם ראייה אנושית, המחזיר אותי הביתה אל עצמי מועצמת, בגובה עיניים עם החיים המופלאים עצמם." 


לורנה פינצ'וק, הידרותרפיסטית. (Integrative Aquatic Therapy) IAT מוסמכת ב Watsu, Jahara, WaterDance

אני מזמין אותך להצטרף אלינו למעגל שיהווה עבורך בית ושער לפרק הבא של המסע שלך כאדם וכמטפל\ת. 

אלעד

* :
* :
* :
:
...Loading...