צור קשר
...Loading...

טיפוסים ויחסים - בהנחיית אורית קלפיש

איך מתגבש מבנה אישיות? איך נוצרת התארגנות נפשית - גופנית? 

כיצד התארגנות גופנית כילדים, משפיעה עלינו כבוגרים?

איך מבנים מסוימים , מגיבים למבנים אחרים, שונים מהם? 

וכיצד כל זאת, מתבטא בהתמקמות שלנו בקליניקה, כמטפלים? 

מה נקבל בקורס?


1. נבין את ההתגבשות הגופנית סביב שלבי ההתפתחות השונים.

2. נזהה דפוסים פסיכו-פיזיים שהתגבשו בכל שלב.

3. נגלה את המתעורר בנו נוכח דפוס מסוים. 

שמי אורית קלפיש תרפיסטית בתנועה ופסיכותרפיסטית גופנית מומחית לטיפול בטראומה ומדריכה:

מניסיוני כמטפלת, התגבשות השריון הגופני סביב דפוסי התקשרות בילדות ניכרת גם אצל מבוגרים. העניין הוא שכולנו מבוגרים כאלו המורכבים מאירועים המשאירים את רשמם בגוף ובדפוסים. כמטפלים, חיוני לטיפול שנזהה את הדפוסים שלנו, של המטופל ואת תגובותינו אליו...


מצרפת כאן שני מאמרים קצרים המתארים את אופי העבודה.בקורס יתקיימו תרגול- שיתוף - למידה. מספר המקומות מוגבל!

איפה ומתי?  הקורס יתקיים בימי א' 9.00-12.00 תל- אביב. 04/02-27/05/18.

עלות: 300 ש"ח למפגש (280 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 18.1.18)


מודרכים מספרים:

"תהליך ההדרכה עם אורית היה מותאם לשלב, היכולות והצרכים עימם הגעתי כאשר כל אלו באופן רציף השתנו כמו גם אני התפתחתי וגדלתי כמטפל ובכלל כאדם. אני יכול בקצרה לסכם כי תהליך ההדרכה התייחס למטופלים שהבאתי, החוויה הגופנית, רגשית, קוגניטיבית ויצירתית שלי. בשלב המתאים הקשר ביני לבין אורית היווה גם חלק פרונטלי משמעותי בתהליך.לאחר מספר שנים בתהליך רחב זה, אנו יכולים יחד להתבונן על ההתפתחות שלי, להכיר ולהבין את יכולותיי ואיכויותיי לצד המוגבלויות והקשיים".  ינון ברטוב – פסיכותרפיה גופנית, צלילים ותדרים.

"הידע המקצועיות והכלים שקיבלתי בהדרכה היוו עבורי מודלינג לאיך אני רוצה להיות ותמיד באופן מדויק ורגיש להפליא. מעבר להדרכה מצאתי בית שיש בו נוכחות, אמון, רגישות וכבוד ודיוק שיאפשרו לי בראש ובראשונה  להיות אני, עם גופני וכל מה שיש בי לטוב וכמובן להביא את הרגעים המורכבים והמאתגרים במפגש עם המטופלים ממקום של אותנטיות ששמה את המטופל ואת היחסים כשדה לצמיחה אישית וכמובן קליניות  ההדרכה העם אורית בשבילי היא בית. בית בו תמיד כמהתי להרגיש כפי שהרגשתי." יסמין פז פסיכותרפיסטית גופנית.

"הידע המקצועי והניסיון הרב של אורית, בשילוב עם הרגישות, הדיוק והאנושיות שבה. הופכים כל פגישת הדרכה לחוויה עמוקה, מלמדת, מחדשת ואפילו מרגשת. אני מטפל הרבה יותר מודע ואפקטיבי בזכותה..." אשר אדלשטיין פסיכותרפיסט גופני.

"אורית יקרה, תודה לך על הדרכה שקידמה אותי מאוד בפאן המקצועי. כשהייתי אליך הייתי מטפלת בתחילת דרכי, חוששת מצעדיי הראשונים כמטפלת. בהדרכה קיבלתי ממך חיבור קודם כל לעצמי, לבית הפנימי שלי שאיפשר לי להתפתח מאוד. העבודה עם תשומת לב לגוף איפשרה לי להכיר ולהעמיק את הקשר ביני לבין עצמי וביני לבין המטופלים באופן מקצועי ומדויק" עדי מכובר בראון. מלווה רגשית לעסקים. 

מחכה בסקרנות...

אורית קלפיש

052-2631213

אורית קלפיש - פסיכותרפיסטית גופנית התייחסותית מרצה ומדריכה. מוסמכת על ידי הEABP. יוזמת וחברה בוועד המנהל של הארגון הישראלי לפסיכותרפיה גופנית ILABP. בוגרת המסלול בפסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן ובביוסינתזה. B.A רב תחומי מאוניברסיטת חיפה באוריינטציה פסיכולוגית. M.A  בתרפיה בתנועה מאוניברסיטת חיפה. למעבר לכרטיס האישי של אורית, לחצו כאן

* :
* :
* :
* :
...Loading...