צור קשר
...Loading...

סדנת כתיבה

לא עוד אבודים בכתיבה!

צפריר בשן המופלא מגיע אלינו לסדנה כתיבה במיוחד בשביל כל אלו שרוצים לדייק וללמוד עוד על יצירת תוכן ייחודי ואפקטיבי.

בתאריך 5.2.19 , יום שלישי. בשעה 20:30 ניפגש יחד בזום לסדנת כתיבה בהנחיית צפריר בשן.

מה נלמד בסדנה? 

כללי יסוד: הדברים שבלעדיהם התוכן שלכם ימשיך לשכב על הכביש ולחכות להחייאה.

סיפור ישן: הסיפור הגדול על איך הייתם עניים ועצובים ואז הפכתם לעשירים ומאושרים וגם: המון המון סיפורים יומיומיים ונפלאים שיגרמו לאנשים לאהוב אתכם ולרצות לקנות מכם.

והכי חשוב: מה צריך לעשות: איך להעביר מידע, איך להניע לפעולה, למה השורה הראשונה חשובה כל כך ומה כדאי להשאיר לסוף כדי שהלקוחות שלכם יבינו שבאמת באמת אכפת לכם.

מה להביא: את עצמכם ומצב רוח טוב. צפריר יעשה 2-3 דוגמאות און-ליין על התכנים שלכם. אנו ממליצים למי שרוצה להיות "דוגמן תוכן", שיצור איתנו קשר ונרשום אותו. (כל הקודם זוכה).

ועוד כמה עניינים טכניים:

הסדנה היא צ'ופר שלנו אליכם והיא ללא עלות.

תנאי ההשתתפות היחיד, הוא השארת השם והמייל שלכם בתחתית העמוד. גילוי נאות, המיילים של הנרשמים, יעברו אל צפריר והוא ישלח אליכם עדכון שבועי במייל עם המלצות וטיפים שווים ביותר ומקוריים ביותר, לכתיבה אפקטיבית. צפריר הבטיח שאם לא יהיה לכם נעים, תוכלו להסיר את עצמכם בכל שלב מהעדכונים שלו.

מספר המקומות מוגבל. להבטחתת מקומכם, אנא השאירו פרטים בתחתית העמוד.

לא לפחד מכך שזה מפגש וירטואלי, ההתחברות הטכנית מאוד פשוטה ונגישה ואפילו כיף שלא צריך לצאת מהבית בכלל בימים קרירים אלו.

אודות צפריר

אני צפריר בשן. אני מאלף פינגווינים (מקצועי), רוקד עם גרוטאות (לפעמים), נופל ממרפסות (נמוכות!)  וצועק על שכנים (בלחש). אני גם כותב ועורך כבר יותר מ-25 שנה, ומלמד אלפי אנשים לכתוב כל שנה. אני כותב בשביל חברות גדולות מאוד וגם עבור עסקים קטנים. בין הלקוחות שלי יש כל מיני Google ומשרד ראש הממשלה ובזק ובנקים וכאלה, אבל הכי הכי אני אוהב לעבוד עם האנשים הגדולים שמרכיבים עסקים קטנים.* :
* :
* :
:
...Loading...