צור קשר עם אילת
...Loading...

אילת בן זיו

התמחות: הורות ומשפחה, אכילה רגשית, התמודדות עם אובדן, בני נוער, מצבי משבר
כתובת: דוד אלרואי 32 הרצליה (Google map) (Waze)
טלפון: 0546783800
אני ברשת:

נעים להכיר, אני אילת.

בהינתן התמיכה הנכונה, הקשיים בהם נתקלתי במהלך החיים, סייעו לי לגדול ולפרוח. אני כותבת זאת משום שאני מאמינה שמה שנכון לי, נכון גם לאחרים. ההתמחויות שלי בטיפול הם התמודדות עם מצבי משבר למבוגרים ונוער וילדים. אני מטפלת בקליניקה בהרצליה, עובדת בשירות הפסיכולוגי החינוכי ומנחת סדנאות ומרצה במגוון נושאים הקשורים לפסיכולוגיה ופסיכותרפיה גופנית. אני מרגישה כבת מזל שמתאפשר לי לסייע וללוות משפחות ויחידים.

הסיפור האישי שלי נע בין חיים בישראל ובארה"ב:

נולדתי בישראל ובצעירותי השלמתי תואר שני בלימודי פסיכולוגיה, התחתנתי וגידלתי שלושה ילדים. כמו כן, למדתי ולימדתי יוגה. בהמשך חייתי בארה"ב (11 שנים) וחזרתי לישראל... יום אחד הגב החל לאותת לי שמשהו אינו נכון ומתאים. בחרתי להתעלם, עד שהגעתי למוגבלות פיזית קשה שנמשכה מספר חודשים. מתוך הסבל שחוויתי, צמחה בי הבנה חדשה על הקשבה לגוף. ההיכרות באותה תקופה עם הפסיכותרפיה הגופנית סייעה לי להתגבר. חקרתי את ההקשרים של הגוף-נפש שלי ותוך כדי כך התאפשר לי לחזור ולפגוש כאבים נפשיים ישנים ולהתמודד טוב יותר גם עם כאבים בהווה. אף פעם לא הפסקתי ללמוד ולכן תחומי ההתמחות שלי רחבים, ההחלטה ללמוד ולהתעמק גם בתחום ששילב את העניין והניסיון שלי בתחומיי הנפש-הגוף-והרוח הייתה מקדמת מאוד עבורי. 

דרכי המקצועית

העניין שלי בנפש-גוף-רוח הוביל אותי לעבודה במחלקה האונקולוגית בבית החולים. הקשבתי לחולים ותמכתי בהם בתקופה הקשה. לאחר שנוצר בינינו קשר הדוק, סייעתי להם למצוא כוחות ולהתמודד ולהקשיב לקול האישי שלהם. בנוסף לעבודתי עם החולים, סייעתי גם לבני המשפחה למצוא את הכוחות הנחוצים בכדי לטפל באדם קרוב, לשמוח בהבראתו או להתמודד עם מצבים בהם אין זה אפשרי. 

בהמשך, הגעתי לעבודה במרכז גמילה. עבדתי עם מכורים בתחומים שונים ועם בני משפחותיהם. הבנתי שרובינו מכורים במידה זו או אחרת להרגלים שונים, שקשה מאוד לשנות אותם. המאבק בהתמכרות מבטא במהותו את השאיפה לחופש ושחרור מדפוסים הרסניים. תוך כדי עבודה זאת פתחתי התמחות באכילה רגשית.

כיום אני עובדת בשירות הפסיכולוגי החינוכי ואני בעלת קליניקה בהרצליה. הרקע המגוון שלי מאפשר לי לטפל בנושאים שונים, ולשלב ידע וכלים מעולם הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה הגופנית. אני מתאימה את שיטת העבודה שלי וכן את אורך הטיפול למטופל ולמטרותיו. אני מטפלת במבוגרים, בנוער ובילדים וכן נותנת ייעוץ בנושאי הורות. 

אני מזמינה אותך לפנות אליי אם אתה או אדם קרוב לך חווה מצוקה, או אם יש לך צורך לעשות שינוי בחיים ואם נושאי הורות וילדים מעסיקים אותך. אני מאמינה שכל אחד יכול לייצר לעצמו חיים טובים ומלאי משמעות.

פרטי התקשרות:

אילת בן זיו

0546783800

appelaya@yahoo.com

מטפלים נוספים

ניר גרין
*ניר גרין*טיפול והדרכה*פסיכותרפיה גופנית בשיטת הביוסינתזה*
ענבל  בן-דרור
פסיכותרפיסטית ופיזיותרפיסטית מוסמכת
יפעת פרס
מקום לעצמי - פסיכותרפיה גופנית (ביוסינתזה) והתמקדות.