צור קשר עם דורית
...Loading...

דורית ז"ק

התמחות: דיכאון, חרדה, מערכות יחסים, התפתחות אישית, התמודדות עם אובדן, מצבי משבר
טלפון: 050-5725296
אני ברשת:

 ליבי פתוח, עיני פקוחות, אוזני קרויות, הגוף מגיב.

בין אלו מתרחשת הקשבה במובן הרחב של המילה.

שמי דורית ז"ק, חיה עם בן זוגי ושני ילדינו המתבגרים בתל-אביב.
אני בת קיבוץ ומאמינה בחיבור העמוק בין האדם לטבע ולסביבתו כחלק מעולם מלא.

הפסיכותרפיה הגופנית יוצאת מנקודת ההנחה שכל חווית חיים היא חוויה גופנית אינדיווידואלית. ערות לתהליכים המתרחשים בתוכנו ברמות שונות של תחושת גוף ועולם פנימי, רגשי, היא כלי עוצמתי לתהליך האישי שלנו המאפשר עיבוד, התפתחות וריפוי, במרחב מותאם קשוב ומעצים.

הדרך שלי להגיע אל עומק ההוויה העצמית מתבססת על השלמה עם העצמי והחיצוני שלנו,  מהיצירתיות הפנימית שלנו - כתיבה, ציור, פיסול ועולם מלא של דימויים, דרך הפרסונה החיצונית שלנו. החיבור העמוק קורה מעבר למילים או עשייה והוא מכלול של כל החושים ועוד קצת.
המשמעויות התחברו על התפר, המעבר העדין בין מצבי תודעה שונים. בין מראה לטקסט, בין ריח לדמיון, בין צבע לטעם באין ספור צרופים של הוויה.  

טיפול הוא תהליך מתודי של למידה והתאמה. אין שני תהליכים דומים ולכן מפגש בין החלקים הפתוחים והיצירתיים של אדם, לבין הצורך האישי באשר הוא, מצריך מציאת שביל ייחודי . הדרך האישית אל תוך 'העצמי' שלו.

התהליך הטיפולי בוא אני מאמינה משלב שיחה, תנועה, מגע, נשימה. ומשתמש בטכניקות כמו מיינדפולנס, התמקדות, דמיון מודרך וכלים נוספים בהתאמה לדיאלוג, לקשר הטיפולי והאדם תוך יצירה משותפת של שפה ייחודית המתאימה לעולמו של המטופל.

אני מזמינה אותך, שמאמינ/ה בדרך הייחודית, תוך כבוד לערכים אישיים ומעוניינ/ת לסלול את הדרך הנכונה לך, אני פותחת מרחב יצירתי לטיפול רגשי מבוסס יחסים לשינוי דפוסי חשיבה והתנהלות, יצירת אינטימיות, עיבוד טראומות, מצבי חרדה, דיכאון, מצבי משבר ואובדן, התפתחות וליווי רגשי ורוחני.

בוגרת המסלול החמש שנתי בפסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן,

פרקטיקום במחלקה אונקולוגית ביה"ח וולפסון.

מוסמכת תרפיה מכוונת התמקדות (פוקוסינג).

מתרגלת מדיטציית מיינדפולנס.

אשת שיקום בבריאות הנפש.

מעצבת תפאורות בעברי.

ציירת, פסלת, כותבת.

מקבלת בקליניקה במרכז תל אביב.

zakdorit@gmall.com

050-5725296

מטפלים נוספים

אורית קלפיש כהן
פסיכותרפיסטית גופנית התייחסותית מרצה ומדריכה מטפלת בתנועה (M.A)