צור קשר עם עדנה
...Loading...

עדנה דנגור

שמי עדנה דן-גור

פסיכותרפיסטית המטפלת במבוגרים ובילדים.

גרה במושב מרחביה.

לטיפול הגעתי לאחר 30 שנים מרתקות ומשמעותיות במערכת החינוך כמורה וכמנהלת בי"ס בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד, שם נחשפתי למצבי חיים מאתגרים של הורים וילדים, וגם נוכחתי לראות את "נפלאות הטיפול", ואת השינוי שחל במטופלים בעקבותיו. עבודתי המרכזית בעשור האחרון היתה עבודה צמודה ויומיומית עם תלמידים שלא הצליחו ללמוד ולהשתלב בחינוך הרגיל בגלל בעיות למידה מורכבות והפרעות קשב.

לפני כעשור קיבלתי החלטה להכיר וללמוד את תחום הפסיכותרפיה באופן מעמיק  ובכך לשלב את הידע המקצועי והניסיון שצברתי במהלך השנים ואכן, בחמש השנים האחרונות, אני משלבת את העבודה הטיפולית ביישום של כלים  ואסטרטגיות מלווה ומטפלת ילדים ומבוגרים שעומדים מול אתגרי החיים.

מניסיוני בחיים למדתי שלרוב אנו מצליחים לעמוד במשימות החיים לבד, בכוחות עצמנו , ולהסתדר, אך לעתים במצבים מורכבים המזדמנים לנו בחיינו, אנו זקוקים למטפל מקצועי שייתן לנו תשומת לב, שיאפשר לנו חווית טיפול, שיש בה מרחב בטוח לעבודה רגשית. מרחב שבנוי מהחומרים הפשוטים בעולמנו כמו: נוכחות, מגע, הכלה, איזון והקשבה עדינה ופשוטה למכשול ולסבל שאנו בני האדם חווים ביום יום שלנו. בעבודתי עם המטופלים אני מתאימה את סביבת הטיפול לצרכים של המטופל ואף יוצאים ביחד מחדר הטיפול למקומות בהם המטופל זקוק לליווי.

אז אם אתם מרגישים מצוקה נפשית, או שנקלעתם למבוי סתום בחייכם, בקשו לכם עזרה. הטיפול יכול להיות קצר וממוקד ויותאם לצרכים שלכם. הטיפול יעזור  יאפשר לכם לקבל ולגלות כוחות ומשאבים שקיימים בכם, ויאפשר לכם לצעוד הלאה בחייכם בכוחות עצמכם, ובכך ולחולל את השינוי שאתם כמהים לו. 

במידה ואתם מעוניינים לצאת למסע אינטימי שיש בו  הכרות,הקשבה וחיבור לגוף ולנפש שלכם.

אתם מוזמנים ליצור עמי קשר בטלפון:050-5381766