צור קשר עם שי
...Loading...

שי אפשטיין

התמחות: מערכות יחסים, טראומה, הדרכה
כתובת: תל אביב, קרית טבעון (Google map) (Waze)
טלפון: 0522971615
אני ברשת:

פסיכותרפיסט גופני, מטפל ומדריך. קליניקה פרטית בת"א וקריית טבעון, חבר מלא באיגוד האירופאי לפסיכותרפיה גופנית – EABP ובאיגוד הישראלי ILABP, מוכשר לטיפול ב Somatic Experiencing ,מנחה קבוצות מוסמך, תלמיד ומתרגל של מדיטציה בודהיסטית ואומניות לחימה יפניות. ממקימי בית הספר ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה גופנית.

אני עובד מתוך תפיסה אינטגרטיבית, באורינטציה התיחסותית. המפגש משלב בתוכו שיחה ועבודה עם הגוף דרך תנועה, מגע, נשימה, מודעות גופנית, בהתאם למה שיקדם ויתאים לטיפול ולמטרותיו. 

הגוף נוכח ומהווה ציר התייחסות בתוך המפגשים כחלק בלתי נפרד מהיחסים שנוצרים בחדר.

למי מיועד:

העבודה שאני מציע מיועדת לאפשר התמודדות מיטיבה מול מצוקות שונות ובעיות שהאדם פוגש בחייו.

הטיפול פונה למבוגרים [אינני עובד עם ילדים] המעוניינים לעבור תהליך טיפולי השם במרכז את הקשר הטיפולי ואת היחסים שבין תהליכים גופניים ותהליכים נפשיים.

הטיפול יכול לסייע בהתמודדות עם טראומות שונות, חרדות, מצבי דיכאון, קשיים רגשיים שונים וכדומה והן בהתמודדות עם כאבים ובעיות פיזיות כגון- מיגרנות, בעיות שינה, קושי להירגע, כאבים כרונים שונים, עצירות, מעי רגיז וכדומה.

חלק מהכשרתי הוא בעבודה ממוקדת טראומה על פי שיטת s.e . זו היא עבודה יעילה ואפקטיבית ביותר המציעה טיפול ייעודי בטראומות שונות.

אתר http://www.body-psychotherapy.co.il/


מטפלים נוספים

טלי שגב
לגעת בחיים דרך חוויה, תחושה, רגש, מחשבה. מטפלת ומנחה קבוצות בפסיכו' גופנית הוליסטית.
עדי  בראון מיכובר
אני זוכרת את הפעם הראשונה שהבנתי שאני חייבת להתחיל לשווק בשביל לקדם את העסק שלי, זה היה לפני שלוש שנים לאחר שחמש שנים הוא "התגלגל" מפה לאוזן איכשהוא... "לטפל אני יודעת, מאחוריי קרוב לעשור של טיפול בפסיכותרפיה גופנית זה בטוח, אבל אף אחד לא גילה לי שבשביל לטפל צריך לדעת לשווק ולהוציא את עצמי החוצ