צור קשר
...Loading...

חייו של האני הרציף - רון דניאל

'התעוררות, אם כן, היא ראשית דבר, למידת אומנות ההבנה והכרת הישות המגשרת על הסתירות וכיצד היא פועלת בתוך הישות הבלתי רציפה שלנו.'

כשהגיע אליי הספר של רון, הפעלתי מייד את הגנות הניו אייג' שלי: שמישהו יגיד לי על עצמי משהו ועוד בלי להתאמץ בעזרת תווים שהם שלבים? מדוע שאצטרף למסע שלא אני התחלתי? אך מרגע לרגע הבנתי שלא רק שהצטרפתי למסע, אלא שאין לי אפשרות לפרוש ממנו. וכך, תוך התעלמות מחוקי ממד הזמן והמרחב, צעדיו של רון במסע זה מקדימים את המאוחר ומאחרים את המוקדם. בצעדים גדולים ובדילוגים קטנים הוא מוביל אותנו כלהטוטן בקרקס שבו הוא גם הכרוז, גם האריות, גם הליצנים וגם הקהל, מטיח בנו את עצמנו שוב ושוב, מעמת אותנו עם אמת, לעיתים נעימה ולפעמים פחות, אבל מכל כיוון הכי אמיתית שאפשר. אם יש לכם אומץ, קראו את הספר הזה. ואם אין, קראו בכל זאת, ואז האומץ יגיע, ותלמדו אתו איך לפחד בלי לפחד.

(אתגר מויאל, מחבר ״חתן פרס ישראל״)

 רון דניאל שפי נולד בשנת 1976 בחיפה, מתגורר כיום בתל אביב. זהו ספרו השלישי הרואה אור בהוצאת פרדס. יזם אינטרנט, הקים חברות שהצליחו, וכאלו שנכשלו, גר במקומות שונים בעולם, נדד הרבה בעולם, ורבץ במקום לפחות זמן זהה לזה בו נדד. מחזיק חגורה שחורה בגוג׳ו ריו קראטה (אבל לא מרביץ לאף אחד). אב למאי ויונתן שגדלים מהר. מהר מידי.

 ספריו הקודמים:

עצה מרוברט שווה זהב (2009)

האם רצחתי את גדי אלמליח? (2010)

מחיר הספר: 59 ש"ח 53 ש"ח

*למחיר תתווסף עלות משלוח

*אחריות על טיב המוצר, המשלוח , מדיניות החזרים הינם באחריות ההוצאה לאור של הספר בלבד.

מאמרים נוספים

מבנה הנפש - בין ניטשה לפרויד
הספר עורך מסע אתי בין ערכים אוניברסליים מוחלטים לבין ערכים פרטיקולריים וזמניים
אבא בלי אבא - עמית פכלר
אבא בלי אבא - עמית פכלר