צור קשר
...Loading...

הצטרפו אלינו

מי אנחנו ואיך בעצם אתם יכולים להיעזר בנו כמטפלים?

נתחיל ונגיד שהאתר עוסק בקידום מטפלים מזרמים וגישות שונות כגון: האקומי, ביוסנתזה, מטפלים ביודינמיים, ופסיכותרפיסטים המשלבים תרפייה מוכוונת התמקדות, כמו כן פסיכותרפיסטים רוחניים\טרנספרסונלים. במילים פשוטות כל מה שנכנס תחת ההגדרה של תרפייה משלובת גוף - נפש - רוח.

הערך הבסיסי של הפורטל שברוחו הוקם הינו שייכות, בית המאגד מטפלים מתחומים משותפים וכזה הנותן מענה עבור הצרכים הספציפיים שמטפלים מעולמות אלו נפגשים איתם.
רובנו בדרך העצמאית שבחרנו יכולים להרגיש את הפער שלעתים קיים בין עולם השיווק לעולם הטיפול, הפורטל קם לתת מענה רגשי ופתרונות קונקרטיים למסע השיווקי בדרך לקליניקה משגשגת והתפתחות בנושא סדנאות, קורסים והכשרות למיניהם.

ועכשיו קצת יותר פנימה… מה אנחנו בעצם מציעים?

הזכרנו שייכות, הדבר הבסיסי הקיים בכל מסלול שאנו מצעים מלבד שירותים נקודתיים של פרסום הינו כרטיס מטפל, בו ניתנת אפשרות להציג את הפרטים האישיים והמקצועיים שלנו, ואפשרות לספר למי אנו פונים ואיך תהליך טיפולי אצלנו נראה…
כיום נהוג לקבל המלצה על מטפל ומיד להיכנס לבדוק אלו פרטים ברשת ניתן לקבל עליו, כאשר יש לנו כרטיס מטפל באתר הוא יקפוץ מיד לאדם שמתעניין לקרוא עלינו בחיפושו ויוצגו לו בקלות הפרטים הרלוונטים על הטיפול שאנו מציעים.
חשוב לציין שגם אם אנו בתחילת דרכנו ועדיין מגבשים את הזהות הטיפולית שלנו, ישנו מודל לבניית כרטיס שאיתו אנו עובדים שמאפשר לנו לנסח בפשטות את הפרטים העיקריים והחשובים על מנת שיכירו ויפנו אלינו.

תנועה קדימה - לצאת החוצה
הייחודיות של הפורטל הינו הליווי האישי לאורך כל הדרך שאנו מציעים למטפל שבוחר להצטרף אלינו, יד ביד אנו מתגברים יחד על חששות בעולם המדיה כמו קשיי חשיפה, הנגשת הידע שרכשנו בשפה פשוטה, אפיון ודיוק קהל היעד שלנו הן בקליניקה הפרטית והן בסדנאות וקורסים.

אנו מאמינים כי שיווק הוא תהליך התפתחותי לכל דבר הכולל בתוכו השתנות ודיוק, מטפלים אשר מעורבים בתהליך השיווקי שלהם ע"י העלאת תכנים מקצועיים באופנים שונים כמו בלוגים, מאמרים ופוסטים באופן קבוע מגיעים ליעדים שהיצבו לעצמם.

חשוב לציין שהצטרפות אלינו אינה מצריכה ידע שיווקי\תפעולי קודם וכי הדבר החשוב ביותר הוא הרצון לצאת החוצה, ללמוד ולהיות מעורב בתהליך.

יש לנו מגוון מסלולים בעלויות שונות אשר מותאמים לנקודה שבה אנו נמצאים בתהליך שלנו, מלבד זאת עם כניסת הצוות החדש נבנו גם פגישות ממוקדות צורך הנותנות מענה בהכוונה ועריכה של כתיבת תוכן, מיקוד ואפיון הזהות הטיפולית שלנו ומוצרים נלווים כמו בניית דפי נחיתה, דפי אירוע וקידומים נקודתיים, אורגניים וממומנים לקראת קורס\סדנה.

למה לקדם דווקא אצלנו?

מלבד השייכות, הבית הקהילתי והאפשרות להתייעץ עם מישהו שמבין בדיוק את הצרכים שלנו, (הצוות בנוי ממטפלים בתחום שפסעו באותה דרך) קהל המתעניינים שלנו נבחר בפינצטה לאורך השנים על מנת להגיע לתוצאות מרביות של דיוק קהל יעד רלוונטי, בנוסף יש לנו ניוזלטר שבועי שמגיע לתפוצה של כ-2500 אנשים שמורכב בחלקו מאנשי מקצוע ומתעניינים בטיפול\הדרכה בתחום.

וכל זה עוד לפני שנכנסנו לרזולוציות של מה כל מסלול כולל.

*קרדיט לאיור למני בן עדי.