צור קשר
...Loading...

שמאל, ימין ומה שביניהם - אירית רושין

שופך אור חדש על: *יחסי אדם עם עצמו * יחסי אדם עם בן/בת זוג * יחסי הורה ילד *המוח * החשיבה * תהליכי למידה * בריאות הגוף * בריאות הנפש * הספר "שמאל, ימין ומה שביניהם" מהווה אבן דרך משמעותית בדרכו של האדם השואף לגלות את סודות החיים. הספר מציג גישה מקורית המגשרת בין פילוסופיות עתיקות ושיטות טיפוליות בנות זמננו. בתקופה זו, בה מזרח ומערב נפגשים, והרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית מגששות אחר דרכים לגישור ביניהן, מציע ספר זה שיטה טיפולית, המהווה חוליה חשובה בדרך לאחדות בין תפישות מנוגדות. *הספר מוכיח, כי את מאבקי הנפש, התיסכולים והכעסים המעכבים את התפתחות האדם וגורמים לתחלואיו, ניתן למפות בדייקנות באיזורי הגוף. את התחושות השליליות - כאבים פיזיים או נפשיים - ניתן להפוך לתחושות חיוביות באמצעות תרגילים נכונים. *הספר נועד לכל אדם הבוחר לחיות חיים איכותיים ומשמעותיים. חיים של מימוש עצמו כאדם ייחודי, החי בשלום עם סביבתו. *למטפלים בגוף ובנפש יפתח ספר זה צוהר להבנה רחבה יותר של תהליכים. ד"ר אריה כלב
הספר "שמאל, ימין ומה שביניהם" מיועד לקוראים שמעוניינים להתעמק בתהליכי האורגניזם החי. גוף האדם הוא נפלא ייחודי וכל תנועה דורשת התעמקות מצד האדם עצמו ומצד אלו שמחנכים אותו, מטפלים בו - יהא זה תינוק, ילד או מבוגר, בריא או פגוע. בספרה גיבשה אירית רושין מחשבות ורעיונות ערכיים שמרחיבים ומעשירים את יכולת הפעולה." ד"ר חיים רוזנטל, הומאופת: "...ספרה של אירית רושין, הינו ללא ספק ספר יוצא דופן. בספר מוצגת גישה מעניינת, ולדעתי ייחודית, לגבי תפישת הרעיון של ימין ושמאל באדם. כל אדם המודע לכך שיש משמעות לימין ושמאל מעבר למושג האנטומי היבש, ימצא עניין רב בקריאת ספר זה."

נלקח מהתקציר המופיע בגב הספר 

מאמרים נוספים

במרוצת החיים - ד"ר גיי וקתלין הנדריקס
גישה חדשה לפסיכותרפיה בשילוב הפעלת הגוף.
שפות הגוף - ניצה ירום
דוגמאות מתוך טיפולים פסיכולוגיים שבהן ניתן לזהות מצבים אנושיים המבוטאים דרך הגוף.
אנטומיה של טיפול - ד"ר אסף רולף בן-שחר
הספר "אנטומיה של טיפול" בוחן את ההיסטוריה של הפסיכותרפיה הגופנית, מציע המשגות והבנות תיאורטיות וקליניות ועשיר בדוגמאות טיפוליות ובתרגולים – כל אלו נועדו לקרב את הקורא להבנה עמוקה יותר של מקום הגוף בטיפול ומאפשרים לקורא חוויית קריאה דינאמית, סקרנית ומעוררת.