צור קשר
...Loading...

פסיכותרפיה גופנית עסקית - תהליך אישי, מקצועי ועסקי


    את ודאי מכירה את התחושה הזו את יודעת בדיוק מה את רוצה. את יודעת בדיוק מה את מסוגלת. את גם יודעת בדיוק איך להגיע לשם. ובכל זאת, משהו לא מאפשר את התנועה... ומה אם הייתי  מספרת לך, שכדי לגדול מקצועית ועסקית, כל שעליך לעשות, הוא להבין איפה את מתחברת לדרך הזו? שבתוך הסיפור האישי שלך, נמצאות כל התשובות? ואם רק תסכימי, תוכלי להיות כל מי שאת רוצה להיות ואפילו ליהנות מכל רגע בדרך... ולגדול. בהנאה ושמחה. כי לכל שלב בתהליך הגדילה מקצועי והעסקי, קיים שלב מקביל בהתפתחות האישית. 

לקח לי שנים להבין - שעל מנת להצליח לגדול באמת. עליי להניח לרגע לפרקטיקה ולהתמקד קודם כל בעצמי. כי מה שעומד ביני לבין מי שהייתי רוצה להיות, זו אני!

   " לא יכולתי לבחור במנחה טובה יותר – נויה היתה מקצועית ביותר , חדת אבחנה , שאלה את השאלות הקשות והמעוררות חשיבה . ידעה לשקף לי את המציאות בצורה פוקחת עיניים . אני מודה שזה היה לעתים תהליך קשה מבחינה רגשית אך יחד עם זאת אין ספק שהתהליך היה בנוי בצורה נכונה , מדויקת – מתהליך פנימי ליציאה החוצה לשוק העבודה. מה – being   לעבר ה – doing. אין ספק שגם סגירת הקבוצות הלא כדאיות כלכלית לא היתה קורית ללא הייעוץ עם נויה – הביטחון שלא בכל מחיר ולהתנהל נכון , ולחשוב כלכלית על העסק שלי הם תוצר ישיר לשיחות עם נויה. אני מודה בכל ליבי על האפשרות להיות חלק מהמתהליך הכל כך מצמיח הזה – והמלצתי עליו לאנשים רבים." סמדר אביטל, מיילדת אימהות. דולה פוסט-פארטום 

אברמוביץ' - הכוונה עסקית ותעסוקתית המהממת (-:  תהליך שנכנסתי אליו כל-כך סקפטית ויצאתי ממנו עם תוצר ממוקד שמהווה היום את התשתית לעשייה המקצועית שלי כמלווה נשים המתמודדות עם סרטן השד. אני רוצה לנצל את הפלטפורמה הזאת כדי לומר כמה מילים על נויה ועל העשייה הכל-כך חשובה שלה, למען התפתחותם של מטפלות ומטפלים המחפשים את הדרך להביא לידי ביטוי את הייעוד שלהם בחיים, להוציא אל הפועל את האהבה והתשוקה שלהם למקצוע ובעיקר להישאר נאמנים לערכים שלהם מבלי לוותר על התכל'ס (: אז נויה יקרה, תודה שסבלת אותי ברכות (-:  ותודה על הזמינות שלך מעבר למפגשים, לעצות המועילות שלך ובכלל על מי שאת. אני רוצה בהזדמנות הזאת לאחל לך המשך הצלחה פוריה בעשייה הכל-כך מבורכת וחשובה שלך והכל-כך לא מובנת מאליה. תמשיכי לעשות חיל! תודה גדולה וחיבוק ממני, שירלי" שירלי כהן, ליווי ותהליכי בחירה בהתמודדות עם סרטן שד

נויה אברמוביץ', מנטורית עסקית למטפלים. פסיכותרפיסטית גופנית, ספקית מורשה כיועצת שיווק במעוף לעסקים, מעל 10 שנים ניסיון ביזמות ושיווק. בעלת הפורטל המוביל בישראל לקידום התחום והמטפלים בפסיכותרפיה גופנית.

תהליך אישי ועסקי משולב

להתייעצות ותיאום פגישה, הכניסו פרטים בתחתית הדף ואחזור אליכם בקרוב. 


* :
* :
* :
:
...Loading...