צור קשר עם ענבר
...Loading...

ענבר שפרוני

אני מאמינה כי הריפוי מתחיל בהסכמה לפגוש את הרגע הזה כפי שהוא, ולא כפי שהיינו רוצים שיהיה...

בחיי האישיים ובעבודתי המקצועית, שמה דגש על טיפוח מבט מיטיב כלפי עצמי, גישה רכה וחומלת, סקרנות כלפי החוויה הנוכחית ואמונה באפשרות לצמוח ולהתפתח מכל התנסות ומפגש.

ככל שהעמקתי בדרכי המקצועית, הבנתי כי ריפוי אמיתי מתרחש כאשר מתקיים חיבור מיטבי בין הגוף, הלב והתודעה וכי לא די להתמקד רק באחד מהם בתוך התהליך הטיפולי.

במהלך ההתפתחות שלי, כאדם, כמנחה וכמטפלת, למדתי ואספתי כלים על מנת ליצור סינרגיה טיפולית המתייחסת אל האדם השלם ופוגשת אותו דרך כל ממדיו.

כל אחד ואחת מאתנו מגיעים לתהליך הטיפולי ממקום אחר, עם דפוסי התקשרות, מנגנונים ונטיות הייחודיות לנו. לכל אחד ואחת מפתח אחר לריפוי.  באמצעות הקשבה עמוקה, נמצא את המפתח אל הנתיב הייחודי שלך, נוכל לבחור לעבוד דרך הגוף, באמצעות שיח, או עבודה עם טכניקות מדיטטיביות או כלים יצירתיים.

בטיפול אני מחברת בין הגישות הרבות שלמדתי במהלך השנים: עבודה תודעתית ורגשית, תהליכים דינאמיים מבוססי קשר, מודעות לגוף, תנועה וחיבור ליצירתיות. אבל בעיקר אני נתמכת בהקשבה עמוקה לאדם היושב מולי, ובידע והניסיון המצטבר משנים של חקירה אישית, התנסות, טעייה, מפגש והיזכרות שוב ושוב בטבע של החיים ובמה שהם מזמנים לנו.

אתר: https://www.inbarshifroni.com/

וידאו